Świat schodzi na psy.

10:13 20 Comments A+ a-

Hej, dzisiaj tak wesoło jak zawsze nie będzie... Większość się domyśla o czym dzisiejszy post będzie, a niektórzy się w ogóle nie orientują. Powinniście wiedzieć o zamachu we Francji. Długo się zastanawiałam czy napisać o tym post, bo w moim blogu nie miało być takich postów. Ale musimy sobie coś jednak wyjaśnić. PO CO TO? Czy coś tym islamistom to dało? Dumę? Z czego? Z tego, że pozabijali tyle ludzi? Najgorsze jest to, że ci ludzie byli niewinni, nic im nie zrobili, byli bezbronni. Nienawidzę takich ludzi, którzy myślą, że mogą wszystko, wszystkich niszczyć i obrażać, ludzi którzy myślą, że są lepsi, mogą wszystko. Jak można być tak podłym? I żyć ze świadomością, że tyle zginęło przez nich... Ja bym tak nie mogła. Wiedzieć, że zrobiło się tyle złego. I nie, to nie jest już zabicie jednej osoby (co też jest okropne) ale zamach na kraj. I nie chodzi mi teraz o to, że zabicie jednej osoby jest spoko. Niektórzy z was pewnie się nie przejmują tym wszystkim i mają to gdzieś, ale wiecie co przeżywają ci ludzie? W takich chwilach powinniśmy się oczywiście cieszyć, że żyjemy w takim kraju, w którym nie dochodzi do takich spraw, biednym lecz przynajmniej bezpiecznym, ale z drugiej strony, powinniśmy naprawdę współczuć. Facebook także chciałby przekazać wyrazy współczucia. Przerabiamy swoje zdjęcie profilowe tak, aby miało barwy flagi Francji:Napiszcie w komentarzu co o tej całej sprawie sądzicie. Do następnej notki :-* I co sądzicie o nowym wyglądzie bloga :)

Piosenka:


I piosenka dla kogoś:


COŚ NA POPRAWĘ HUMORU:

20 komentarze

Write komentarze
Zuza '
AUTHOR
14 listopada 2015 11:01 delete

Bardzo mądrze napisane. Zgadzam się z Tobą. Tylko bez sensu są prof. w kolorze flagi Francji. Jejku . . . przecież to im nie poprawi humoru. Pewnie nawet nie bd. wiedzieli, że tak sobie to ustawiliśmy, bo oni nie whodzą raczej na zagraniczne osoby, czy jakoś tak. My, np. nie szukamy ludzi na fb z np. Bułgarii, więc oni nie szukają nas. . . to, że sobie tak ustawimy prof. to i tak to nic nie zmieni. Nie zmieni, to tego, co się teraz tam dzieje. To tyle, ale post fajny :D

Reply
avatar
Zuza '
AUTHOR
14 listopada 2015 11:01 delete Ten komentarz został usunięty przez autora.
avatar
Nonstop You
AUTHOR
14 listopada 2015 14:10 delete

W sumie tak, dzięki :)

Reply
avatar
Mistrz CS 1.6
AUTHOR
15 listopada 2015 07:09 delete

! Mam identyczne zdanie. Ludzie ci byli bezbronni. Podobno jeden krzyknął, że to za Syrię. Tego akurat nie zrozumiałem. Oglądałem te wszystkie filmiki co ludzi mordowali. Ciągneli zwłoki po podłodze... Okropny widok! Bardzo podoba mi się to jak to napisałaś. Święta racja!!! Ja też mam flagę na zdjęciu profilowym. Jak ludzie mogą żyć ze świadomością, że zabili filtry osóbsorry tyle osób jakie filtry heheprzyokazji bardzo śliczny the sign czy jak to się tam mówimasz talent

Reply
avatar
Gladys Maddie
AUTHOR
15 listopada 2015 11:48 delete

nikt nie zrozumie myślenia tych ludzi...

Reply
avatar
Gomisiek...
AUTHOR
15 listopada 2015 12:15 delete

Nigdy nie zrozumiem po co tacy ludzie to robią i co nimi kieruje.
Takimi zdj z flagami okazujemy w pewnym stopniu szacunek i wsparcie i to, że nie jest nam obojętne co się we Francji stało.

Pozdrawiam goo-misek.blogspot.com

Reply
avatar
Kamil Wysocki
AUTHOR
15 listopada 2015 12:39 delete

OK. Był zamach, zginęli niewinni ludzi, ale codziennie na świecie giną niewinni ludzie. Po zamachach we Francji wszyscy ustawiają sobie flagę tego narodu jako znak wodny w zdjęciu profilowy aby wyrazić wyrazy współczucie i się zsolidaryzować z francuzami. Pytam gdzie byli ci ludzie 3 Maja, 11 Listopada dlaczego w ten dzień nie ustawicie sobie naszej biało czerwonej flagi o pamięć za naszych przodków a waszych dziadków, pradziadków, którzy walczyli o kraj w którym teraz żyjecie. Nam każecie się solidaryzować ze wszystkimi, którym się dzieje krzywda, ale z nami nikt się nie zsolidaryzuje i wypną się na nas jak zawsze. To chyba wszystko co chciałem napisać. Pozdrawiam Kamil Wysocki

http://wysockikamil.blogspot.com/

Reply
avatar
Angelika K.
AUTHOR
15 listopada 2015 12:42 delete

Zgadzam się z Tobą. Nie rozumiem dlaczego zginęło tylu niewinnych ludzi...
Nawet nie chcę myślec, co będzie dalej.

http://onelife-onesize.blogspot.com

Reply
avatar
Nonstop You
AUTHOR
15 listopada 2015 12:45 delete

Dokładnie :( Oby to nie trafiło do Polski...

Reply
avatar
Sara
AUTHOR
15 listopada 2015 12:49 delete

Niestety nie wiem po co ludziom te wszystkie konflikty i spory... A co do fb to czy ludzie myślą, że te zdj z flagą pomogą?

NOWY POST! Zapraszam!
MÓJ BLOG-KLIIK

Reply
avatar
15 listopada 2015 15:59 delete

Ci ludzie chyba nie mają świadomości do końca, że robią źle ponieważ wpajane im od dziecka jest, że trzeba walczyć z " niewiernymi ". Mimo to chociaż jestem osobą tolerancyjną i staram się kochać cały świat to każdego islamiste jakiego spotkałabym na ulicy najchętniej bym poćwiartowała.


http://wszystkooczymmarzakobiety.blogspot.com/

Reply
avatar
15 listopada 2015 16:00 delete

Flagi na profilowym mają nie tyle co pomagać,a okazać publicznie i przed całym światem solidarność i współczucie.
To swojego rodzaju manifest poglądów a każdy ma do tego prawo o ile nie krzywdzi w ten sposób innych.

Reply
avatar
blog oliwii
AUTHOR
15 listopada 2015 22:31 delete

Zgadzam się. Zginęło tyle niewinnych osób, bo co?
Bo im się ich wiara nie podobała? Bo tak chcieli?
To jest nienormalne. Zabijają ludzi i co im to daje?
Dumę? Nie wiem.. Czy takie osoby w ogóle
można nazwać ludźmi?..
Nienawidzę takich...

Klik- mój bog

Reply
avatar
16 listopada 2015 11:43 delete

Najbardziej nie rozumiem po co ludzie na facebooku mają na profilowym zdjęcie flagi... Czy to im pomoże? Nie. Bardzo ciekawy blog.

Reply
avatar
Nonstop You
AUTHOR
16 listopada 2015 12:39 delete

Aby okazać współczucie chyba...

Reply
avatar
Ania's. Blog
AUTHOR
17 listopada 2015 02:55 delete

Nikt chyba nigdy nie zrozumie, myślenia tych ludzi ;/
Jeśli skomentujesz nasz ostatni post, twój blog zostanie polecony w następnej notce :)

princess-aim.blogspot.com

Reply
avatar
bezimienna
AUTHOR
17 listopada 2015 09:01 delete

Fajnie że wyrażasz swoje zdanie :) Często zastanawiam się skąd się biorą tacy ludzie, ale bądźmy pewni że gdyby w Polsce stało się coś podobnego nie byłoby takiego rozgłosu, niestety.

Reply
avatar
Nonstop You
AUTHOR
17 listopada 2015 10:32 delete

Dziękuję :) ja też się zastanawiam, nie mogę tego zrozumieć...

Reply
avatar