#Wakacje ♡ +co u mnie?

07:11 79 Comments A+ a-


Hej, wstawiam teraz posty o wiele regularniej, no fajnie. Ale... nastąpi długa przerwa. Mianowicie chodzi o wakacje. Wiem, jak bardzo można zniszczyć sobie wakacje siedząc w domu z telefonem... Dlatego postanowiłam, że przez około 2 miesiące nie będzie żadnych postów. Nie chcę olewać bliskich, chcę spędzić z nimi jak najwięcej czasu! Co nie znaczy, że oleję blog całkowicie, oczywiście będę robiła zdjęcia, tak jak wam obiecałam, bo widziałam, że pomysł wam się spodobał, zrobię relację z wyjazdu do Irlandii. Powiem wam, że bardzo dziwnie się czuję, nie że się boję, po prostu to będzie dziwne. W sensie, wejść do swojego starego pokoju po tylu latach. Zawsze lubiłam ten dom i ten ogródek, mam wiele wspomnień z tego miejsca, dlatego myślę, że pobyt będzie jak najbardziej udany. 
Do końca roku zostało jeszcze tylko 11 dni! Nie mogę się już doczekać tak samo jak wy :) Wakacje to moja ulubiona część w roku. Nie chodzi tylko o pogodę, ale mamy możliwość odpocząć, zapomnieć, odkryć coś nowego, poznać nowych ludzi. Uwielbiam za granicą poznawać nowych ludzi. Czasem jest problem z angielskim, ale wtedy zamiast być niezręcznie jest zabawnie!
Nie wiem dokładnie co będę tam robić, jakoś nie planowałam nic szczególnego. Ważne, że w końcu odpocznę od tego miasta itd. Jeśli macie szansę gdzieś wyjechać, to nie zmarnujcie jej. Obiecajcie, że nie będziecie siedzieć na telefonach od rana do nocy i, że nie ograniczycie się do spotkania z koleżanką ;)Musicie w końcu zrobić w wakacje coś szalonego, czego nie zapomnicie. Nie pozwólcie nikomu aby zabrał wam ten czas! Kocham je też dlatego, że są one powiązane z moją najważniejszą pasją. Jak się domyślacie jest to podróżowanie. Nie chodzi o to aby po prostu gdzieś być i wrócić i tak w kółko. Jak już mówiłam, chodzi o nowe znajomości, chęć poznawania świata, ta ciekawość. Oglądanie świata z góry jest czymś niesamowitym. Doświadczają nam wówczas emocje, których nie da się zapomnieć. Świat jest piękny, my go po prostu jeszcze nie odkryliśmy ;) Oby te te 11 dni szybko zleciało!Jeśli chodzi o to, co u mnie, to powiem wam, że mi osobiście szybko leci czas, mam nadzieję, że wakacje zlecą wolniej i, że będą tak świetne jak poprzednie. Nie chcę końca wakacji, owszem, ale dokładnie 28 sierpnia będę miała możliwość porozmawiania z moim idolem , więc no chce ten moment już teraz, ale z drugiej strony NIE. 
Piszcie mi jakie wy macie plany na wakacje. Ja się z wami żegnam, życzę wam meeega udanych wakacji, żebyście spędzili je w gronie najlepszych osób i w najlepszych miejscach! Możecie także opisać swoje poprzednie wakacje. To pa, dziękuję za całe wsparcie i widzimy się po wakacjach w poście z relacją z Irlandii ♡ kw xx
My favourite phone apps

09:39 56 Comments A+ a-

Hej! Jak mija wam weekend? Mam nadzieję, że dobrze, a teraz zapraszam na post w którym znajdziecie moje ulubione aplikacje na telefon :) 


Chyba nikomu nie muszę tłumaczyć co to facebook :) To właśnie na nim spędzam najwięcej czasu, ciągle dostaję powiadomienia i nie potrafię od niego odejść :D Do facebooka oczywiście jak wszyscy wiemy dochodzi messenger, który wcale nie jest lepszy ;)Następna aplikacja t0 musical.ly. Nie każdy wie co to, niezbyt jest w Polsce znana, ale już wam tłumaczę. Otuż cała filozofia polega na tym, że posiadamy na tym swoje konto, nagrywamy filmiki (śmieszne czyli comedy lub piosenki artysty) ruszając ustami i tworzymy dziwne pozy ahah. Mam nadzieję, że coś zrozumieliście. To świetna sprawa jest dużo zabawy! Macie tu przykład dziewczyn, które są prawie najlepsze w tej aplikacji, są najwyżej w rankingu:
Twittera na pewno także każdy dobrze zna. Możemy tam w dowolnym momencie dodać post, co robimy lub co zrobiliśmy. Jest to także serwis komunikacji. Możemy obserwować różnych celebrytów i jeśli nas zaobserwują, do nich napisać!

Instagram także jest nam dobrze znany. To coś jak twitter tylko tam wrzucamy tylko zdjęcia, ewentualnie z opisem :) Aplikacje takie jak twitter czy instagram założyłam w sumie tylko po to, żeby 'śledzić' konta innych, znanych zespołów czy wokalistów :) Czasem dodam zdjęcia, ale jest to raczej rzadkie!
Następna aplikacja to whatsapp. To w sumie to samo co messenger. Tylko aplikacja nie jest powiązana z kontem na facebooku, a zakładamy je podając swój numer telefonu. Jest to dla mnie o wiele wygodniejsze! Jeśli ktoś jeszcze nie zainstalował to zachęcam ;)
Kolejna aplikacja to Wattpad. W ostatnim czasie się od tego uzależniłam! Jest ogromnym pochłaniaczem czasu, a szczególnie w moim przypadku, gdyż jak ja zacznę czytać to nie zasnę jeśli nie przeczytam do końca, czy do ostatniego postu w wypadku kiedy opowiadanie się jeszcze nie skończyło. Ale o czym ona gada? A więc Wattpad do apka w której każdy może pisać opowiadania zarówno jak czytać innych. Raczej dominuje rodzaj opowiadania 'fanciction' czyli zmyślone opowiadanie ze swoim idolem. Czytam tak dużo, że już mi się myli, które to które i na czym skończyłam :) Badzo wciąga, ludzie mają talent, mądrzejsze od fb oczywiście i jak ktoś jest uczuciowy to zapewniam, że nie raz się popłacze ;)

Retricę bardzo lubię za to, że ma świetne filtry. Moim ulubionym jest szary Hootlin. Jak by ktoś nie wiedział to jest to program do robienia zdjęć w przeróżnych filtrach :)


Przyszła kolej na VivaVideo. Jeśli chodzi o tą aplikację, to uważam, że jest to najlepszy program do robienia filmików. Możecie zrobić ze zdjęć, filmików, napisów, szeroka gama filtrów, możecie stworzyć z łatwością wymarzony film!
To już koniec, pomijam skype i gry, mam tylko jedną i bardzo rzadko w nią gram, a z tych aplikacji korzystam codziennie. Piszcie w komentarzach jakie są wasze ulubione aplikacje! xx